Odstranění chloupků na břiše laserem: rychlá a účinná cesta k hladkému tělu

Odstranění chloupků na břiše laserem se nemusíte bát. Nejedná se o bolestivou ani dlouhou proceduru. A výsledky rozhodně stojí za to. Trend letních dní je totiž neúprosný – tělo bez chloupků je přitažlivé, a to dokonce i u mužů. Budou vnímáni elegantněji a upraveněji. Holé břicho umožní větší vyniknutí břišních svalů, což pánům ještě více podtrhne jejich mužnější vzhled. Podobně chtějí vypadat skvěle a bez chybičky i ženy. Plavky dokáží být velmi nemilosrdné i co se pokožky týče.

Odstranění chloupků na břiše laserem je efektivní

Epilace laserem je moderní, rychlá a příjemná cesta, jak se zbavit nechtěného ochlupení v těchto velmi citlivých partií. Sezení není časově náročné. Průměrně trvá od 5 minut do hodiny. Záleží na partii těla. Chloupků na horním rtu se ženy zbaví už v řádu minut, s hodinou počítejte při ošetření lýtek. Břicho se časově nachází někde mezi.

 • Laserová epilace je důsledná. Chloupky neodstraňuje, ale likviduje. Čím tmavší chloupky máte, tím je procedura úspěšnější.
 • Pokud v péči vydržíte, tak stačí pár opakování a problémových chloupků brzy zbavíte napořád.Otravné a časté holení se tím stane minulostí. Zbyde jen krásné břicho bez chlupů. Svaly si však budete muset vybudovat sami.

S laserem dosáhnete hladké pokožky natrvalo

Moderní technologie se čím dál tím více prosazují i v tomto odvětvích zabývajím se krásou. A vycházejí z toho velmi dobře. Jsou rychlé, výsledky skvělé. Pomocí detekce pigmentu uloženém v cibulkách chlupů, laser zasáhne cibulky a zničí je. Nejlepší je zasáhnout je v růstové fázi – to pak dojde k jejich úplnému eliminaci. Proto je pro trvalé odstranění všech chloupků potřeba několika opakování.

 • Vzhledem k tomu, že každý chlup roste v jiném časovém rozmezí – je pro permanentní depilaci potřeba sezení několik. Většinou mezi 3 až 6 návštěvami.
 • Laserová epilace funguje skvěle na tmavé chloupky. Světlé chloupky jsou pro ni hůře detekovatelné. Ale také menší estetický problém.
 • Pokud se však potřebujete zbavit chloupků jen na určité období, stačí i sezení jedno.

Tmavé chloupky jsou v tomto případě výhodou

Nejlepším časem, kdy si partie břicha nechat ošetřit, je doba, kdy není pokožka opálená. Období před létem je úplně ideální. Čím světlejší pokožka je a čím tmavší chlupy se na ní nacházejí, tím je sezení efektivnější. Nejvhodnějším postupem je, vše naplánovat ještě před dovolenou nebo před tím, než se naplno a na celé tělo pustíme do bezpečného letního slunění.

Laserová epilace je i pro muže, kteří se svého ochlupení nechtějí plně vzdát

Zdá-li se vám, že mít tělo bez chlupů není úplně ideální, ale zároveň vás trápí nadměrné ochlupení zad, hrudníku či právě břicha, může být právě tento druh ošetření výborným řešením i pro vás. Díky tomu, že chloupky dorůstají postupně, nemusíte se svých chlupů zbavit úplně, ale pouze zredukovat jejich hustotu.

6 výhod této metody na závěr

 • Epilace laserem je díky různým technologickým vychytávkám téměř bezbolestná.
 • Je rychlá. Jedno sezení se většinou vejde do hodiny.
 • Nechtěného ochlupení se můžete zbavit navždy. Stačí 3 až 6 opakování a chloupkům je definitivní konec.
 • Vyhnete se nepříjemnému zarůstání chloupků, které nastává po holení.
 • Viditelné tmavší chloupky jsou snáze detekovatelné a tím lépe odstranitelné.
 • Jedná i o finančně i časově výhodnou investici – pokud vytrváte, chloupků se zbavíte napořád. Tedy už nikdy nebudete vynakládat peníze na nekonečný boj se stále rostoucími chloupky. A také toho času, kolik ušetříte.

Epilace laserem využívá moderních poznatků a technologií. Je bezpečná, téměř bezbolestná a po pár opakování i trvalá. Pokud už vás nebaví se donekonečna řešit vaše nadbytečné chloupky a chcete mít určité partie či celé tělo krásně jemné a hladké napořád, je toto skvělou příležitostí, jak cíle dosáhnout. Břicho, záda, oblast nad rty, třísla i lýtka. Všude můžete mít pokožku bez chlupů.

A co vy? Sníte o dokonalém těle bez chlupů?

Jiřina Marešová
Share

Author

Jiřina Marešová

Fitness se věnuji intenzivně a v podstatě každý den. Nebylo tomu tak ale vždycky. Deset let zpátky jsem vážila o čtyřicet kilo víc a vyhýbala se zrcadlům, než jsem si řekla dost. Svůj příběh hubnutí den za dnem jsem tehdy mapovala ve svém osobním blogu a radost z psaní mi od té doby už zůstala.