Brazilské kalhotky ukáží přednosti vašeho zadečku. Odhalení intimních partií se bát ale nemusíte

Brazilské kalhotky jsou kouskem, který určitě nesmí chybět ve vašem šatníku. Výrobci těchto kalhotek se nechali inspirovat plážemi v Brazílii a vyrobili spodní prádlo, které zvýrazňuje ženské křivky. Účelem těchto kalhotek je decentně odhalit krásně tvarovaný ženský zadeček. Jsou šité na míru tak, aby přitáhly pozornost a zároveň zakryly intimní partie žen. Tento styl snad nikdy nevyjde       z módy. Výhodou brazilek je, že ženské tělo (zejména boky a břicho) krásně tvarují. Padnoucí střih zvýší ženám sebevědomí a budou se cítit jako bohyně ve svém těle. 

Oslovené ženy se shodly na těchto 4 důvodech, proč si pořídit brazilské kalhotky:

  1. ukazují ženské křivky (jsou sexy)
  2. vizuálně zmenšují ženské pozadí
  3. pohodlnost během nošení
  4. dokonale padnoucí

Z čeho jsou brazilské kalhotky vyrobené?

Brazilky se šijí z celé řady materiálů a textilií. Nejčastěji bývají vyrobené z polyamidu a elastanu nebo polyesteru a elastanu. Klín brazilek bývá 100% bavlněný a zajišťuje ženám větší komfort během nošení. Na trhu nechybí ani saténové, hedvábné nebo latexové brazilky. Doporučujeme bezešvé spodky, které vás nikde nebudou řezat a ani pod obepnutém outfitu je nikdo neuvidí. 

Jak o brazilské kalhotky pečovat?

Pro zachování kvality spodního prádla musíte dbát na správnou péči. Zajistíte tak kvalitu spodního prádla, které bude po delší době vypadat stále neopotřebovaně. Nejšetrnější péčí je praní v rukou, kdy nedojde k poškození velice jemného materiálu. Jemnou péči budou vyžadovat zejména krajkové kousky brazilek. S údržbou spodního prádla vám může pomoci vhodně zvolený prací program. Zkontrolujte, zda na vaší pračce nenajdete značku ruky, kalhotek nebo pírka. Pokud jste žádnou            z uvedených značek nenašli, nastavte praní na 30° C – max. 40° C. Ruční praní při nižší teplotě zajistí šetrnou péči, vyčistí prádlo, odstraní fleky a zbaví prádlo mikrobů. Po vyprání kalhotky můžete vysušit v sušičce.

TIP! Kupte si speciálně navržený pytlík na brazilky a další spodní prádlo, díky kterému se nemusíte obávat zapletení se s dalším oblečením v pračce a poškození brazilek. Pytlík zakoupíte v prodejnách     s dámským prádlem, nebo v některých drogeriích.

Kde brazilské kalhotky koupíte?

Brazilky si můžete vybrat v kamenných prodejnách spodního prádla nebo je zakoupit z pohodlí domova přes internet ‒ ušetříte tak čas a k nákupu vám stačí připojení k internetu. Online nákupem budete šetřit životní prostředí a nebudete zvyšovat ekologickou stopu naší planety. Prodejny nabízejí široký sortiment tohoto zboží. Vybírat můžete z různých střihů, materiálů, značek, velikostí, barev        a cenových relací. K výběru budete mít krajkové brazilky, kterými můžete zpestřit milostné chvíle         s vaším protějškem nebo jemné bez krajek ke každodennímu použití. Koupí tohoto luxusního spodního prádla uděláte radost nejen sobě ale i svému partnerovi. Pokud vám zboží nesedne, nebo se vám nebude líbit, můžete nepoškozené prádlo zaslat zpět prodejci. Recenze klientů, kteří koupili brazilské kalhotky jsou vysoce pozitivní. 

Před nákupem zboží přes internet si pečlivě projděte stránky prodejců, kteří nabízejí řadu slev             a limitovaných cenových nabídek. Vyplatí se vám zakoupit sadu kalhotek po více kusech, které budete nosit k různým příležitostem. 

Jiřina Marešová
Share

Author

Jiřina Marešová

Fitness se věnuji intenzivně a v podstatě každý den. Nebylo tomu tak ale vždycky. Deset let zpátky jsem vážila o čtyřicet kilo víc a vyhýbala se zrcadlům, než jsem si řekla dost. Svůj příběh hubnutí den za dnem jsem tehdy mapovala ve svém osobním blogu a radost z psaní mi od té doby už zůstala.